Pélin Karahan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pélin Karahan Fan Club

Pélin Karahan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Röpörtaj 2

YazarMesaj
hotgoo
Admin
hotgoo

Röpörtaj 2 Empty
MesajKonu: Röpörtaj 2   Röpörtaj 2 Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 9:57 pm

06 December 2007
Aşk karın doyurmuyor

"Kavak Yelleri" dizisinin başrol oyuncusu Pelin Karahan, Hey Girl dergisine verdiği röportajda aşka dair ilginç açıklamalarda bulundu.

"Gerçek hayatta da dizideki gibi büyük bir aşk yaşıyorum. Maçoluğu sevmesem de sahiplenilmek isterim" diyen Karahan, "Aşk mı para mı" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Aşk tabii ki... Ama aşk da karın doyurmuyor. Hem aşk, hem para diyelim en iyisi. 'Çok aşığız, parasız da yaşarız' düşüncesine karşıyım."

<B> Oyunculuğa nasıl başladınız? </B>

- Üniversite okuduğum süre boyunca yazlarım hiç boş geçmedi. Bir ajansa yazıldım ve reklam filmlerinde oynamaya
başladım. Daha sonra da "Kavak Yelleri" dizisi için teklif geldi. Görüşmelere gittim ve bu işi yapabileceğimi anladım. Seçilince dünyalar benim oldu.

<B>n Dizideki gibi büyük bir aşk yaşadınız mı?</B>

- Evet, yaşıyorum şu an...

<B> Yeterince vakit ayırıyor musunuz ona?</B>

- Ayırmaya çalışıyorum. Maçoluğu sevmem, ama beni sahiplenmesini isterim.

<B> Nasıl erkeklerden hoşlanırsınız?</B>

- Tip olarak, kumral ya da esmer... Karakter olarak ise efendi olmalı. Yerine göre davranmasını, oturup kalkmasını bilmeli.

<B> Bir erkekte ilk dikkatinizi çeken şey ne?</B>

- Ayakkabısı, saati ve saç tıraşına bakarım.

<B> Kendinizde sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleriniz neler? </B>

- Çok kararsızım, daha çabuk karar verebilen biri olmak isterdim.

<B> Genelde nerelerde takılırsınız?</B>

- Çok fazla evden çıkmıyorum aslında. Gidip kafede oturmaktan çok, bir yere gidip uzun uzun yemek yemeyi daha çok seviyorum.

<B> Yaptığınız için kendinize kızdığınız bir şey var mı?</B>

- Makyajımı temizlemeden yatabiliyorum bazen, yorgun olduğum zamanlarda çok üşeniyorum.

<B> Aşk mı, para mı?</B>

- Aşk da karın doyurmuyor. Hem aşk, hem para diyelim en iyisi. "Çok aşığız, parasız da yaşarız" düşüncesine karşıyım.

<B> Aşk acısından kurtulmak için ne yaparsınız?</B>

- Çok acımasız olacak, ama başka birini bulmak en iyi çözüm sanırım. Çünkü o insana çok bağlanıyorsun ve yalnız kaldığında hatıralar aklına geliyor. Yeni aşklara yelken açmak daha mantıklı. Başka bir insana odaklanmazsan, eski aşkın aklından hiç gitmez.
https://pelinkarahan.sudanforums.net

Röpörtaj 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-